Rady pro 70 twinky

První věc, co byste měli podniknout je:

  1. Blocknout EXPs !!!!!! (návod zde)
  2. Vyskillujte si profese (WeaponSmith-v komentech mate podrobny postup jak se dostat k axe/hammer/sword SMITH) ; (mooncloth-primal-pobliz daneho npc jsou dalsi dva questy pro sh priesty/mage apod.)
  3. Až budete mít nějaký ten zelený/modrý eq vydejte se na daily questy na „Isla of Quel Tanas“.
  4. nezapomente na wsg – pvp epic doplňky se vždy hodí (pvp doplňky pro alianci & pvp doplňky pro hroudu)
  5. po pár našetřených goldů se vydejte na zvyšování reputace:
Jak nejsnáze přijít k nějakému lepšímu equipu? Můžete si ho koupit u vendorů jednotlivých frakcí v Outlandu. Jediná podmínka je mít s danou frakcí reputaci HONORED. Každý class dostane nabídku jen a jen pro něj. Reputaci získáváte za Questy a Dungeony spadající pod danou frakci.

Frakce:

– za reputaci si najděte vendora v daných osadách a kupte si začáteční (modrý) set a určite nezapomeňte koupit klíče (honored). Bez nich nebudete připraveni pro dalši bod!

Vendoři:

  1. Nyní již jste připravení chodit plnohodnotné instance. Nejvíce se bude chodit 5man (HC)- SL, SH, TSH, Mech, Arc, Bot a samozřejmne mnoho a mnoho dalších (na heroic dungy 5, jsou daily q. kazdy za 500g – musíte mít klíc!!).

Důležitou součástí jsou prequesty(odkaz), bez kterých se dobrý twink neobejde. Čím více jich má hotovo, tím více se stává twinkem.

  1. 10man Raids! Kz, Za …. =T4
  2. Konečný bod! 25man Raids!! ML, GL, TE, BT, SSC…. aj. =T5/T6

Hodne štestí při plnění těchto bodů!

.

.

Poslední úprava dne: 9.5.2011 – 11:58

sidebar_footer